transp1.png

Міжнародний день щастя

Ця кампанія є глобальним святкуванням з нагоди Міжнародного Дня Щастя Організації Об'єднаних Націй. Він координується ActionForHappiness, некомерційним рухом людей з 160 країн світу, підтриманий партнерством організацій однодумців.

happinesslogo300.png
ban.jpg

Пан Гі-Мун схвалює Міжнародний день щастя ООН

У всьому світі проходять глибокі зрушення у ставленні до щастя. Тепер люди визнають, що «прогрес» має бути саме у збільшенні людського щастя і благополуччя, а не тільки зростання економіки.

20 березня було прийнято в якості щорічного Міжнародного дня щастя у всіх 193 держав-членів Організації Об'єднаних Націй. Та пыдписано резолюцію, що закликає  приділяти більше уваги щастю.

first.jpg

Перша конференція ООН з Щастя і Благополуччя

У 2011 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, в якій щастя визначалось як "фундаментальна мета людства" і закликала до "більш змістовного, справедливого і збалансованого підходу до економічного зростання, який сприяє щастю і благополуччю всіх народів".

У 2012 році відбулася перша конференція ООН по Щастю, де Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, в якій постановила, що Міжнародний День Щастя буде щорічно відзначатися 20 березня. Він був відзначений вперше в 2013 році.

Твоє щастя є частиною чогось більшого

2.jpg

Кампанія Дня Щастя в 2015 році була зосереджена на відносинах. Ми соціальний вид, і ми процвітаємо, коли ми тісно пов'язані з іншими. Але сучасне суспільство залишає все більше і більше людей з почуттям від'єднаності, ізольованості або самотності. У той день об’єдналися тисячі людей по всьому світу, щоб створити нові позитивні зв'язки з іншими.

"Міжнародний день щастя є більшим, аніж просто веселим святом, а й служить нагадуванням для всіх нас, що світ стає кращим, коли ми єднаємося і піклуватися про людей навколо нас"

- Д-р Марк Вільямсон (березень 2015)

Повернути Щастя

1.jpg
22.jpg
23.jpg
21.jpg

Кампанія Дня Щастя в 2014 році попросила людей поділитися справжніми зображеннями того, що робить їх щасливими, щоб "Повернути Щастя" назад від підроблених комерційних образів щастя, якими нас так часто бомбардують. Багато десятків тисяч людей поділились зображеннями і соціальний охоплення за оцінками склало понад 13 мільйонів людей по всьому світу.

"Це дійсно надихає, коли бачиш так багато людей, які обмінюються фотографіями про те, що дійсно робить їх щасливими. У світі, де ми попадаємо під бомбардування фальшивими зображеннями щастя в рекламі і засобах масової інформації, ці більш автентичні фотографії нагадують нам про те, що найкращі речі в житті не є матеріальними речами. "

- Huffington Post (березень 2014 року)